Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mężczyźni Klub
100 m 10.23 Przemysław SŁOWIKOWSKI WKS Flota Gdynia
200 m 21.01 Dominik KOPEĆ KS Agros Zamość
400 m 45.15 Karol ZALEWSKI AZS-AWF Katowice
800 m 1:45.41 Marcin LEWANDOWSKI CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
1000 m 2:21.44 Adam CZERWIŃSKI UKS Lider Siercza
1500 m 3:39.76 Michał ROZMYS UKS Barnim Goleniów
3000 m 8:11.37 Robert GŁOWALA GKS Wilga Garwolin
5000 m 14:18.75 Robert GŁOWALA GKS Wilga Garwolin
10000 m 28:56.81 Tomasz GRYCKO UKS Bliza Władysławowo
Półmaraton 1:03:17 Arkadiusz GARDZIELEWSKI WKS Śląsk Wrocław
Maraton 2:12:43 Błażej BRZEZIŃSKI WKS Śląsk Wrocław
3000 m prz 8:32.39 Krystian ZALEWSKI UKS Barnim Goleniów
110 m pł 13.42 Damian CZYKIER KS Podlasie Białystok
400 m pł 50.30 Patryk DOBEK MKL Szczecin
Wzwyż 2.27 Maciej GRYNIENKO UKS Orlica Domaniów
Tyczka 5.85 Piotr LISEK OSOT Szczecin
W dal 7.95 Tomasz JASZCZUK WLKS Nowe Iganie
Trójskok 16.48 Karol HOFFMANN MKS Aleksandrów Łódzki
Kula (7.26) 21.97 Michał HARATYK KS Sprint Bielsko-Biała
Dysk (2) 65.15 Robert URBANEK MKS Aleksandrów Łódzki
Młot (7.26) 81.45 Wojciech NOWICKI KS Podlasie Białystok
Oszczep (800) 83.34 Marcin KRUKOWSKI KS Warszawianka W-wa
10-bój 7921 Paweł WIESIOŁEK KS Warszawianka W-wa
Chód 10 km 40:22 Dawid TOMALA AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Chód 20 km 1:23:22 Artur BRZOZOWSKI AZS-AWF Katowice
Chód 50 km 3:48.22 Rafał AUGUSTYN LKS Stal Mielec
Konkurencja Wynik Kobiety Klub
100 m 11.30 Ewa SWOBODA AZS-AWF Katowice
200 m 23.27 Martyna KOTWIŁA RLTL ZTE Radom
400 m 51.05 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC AZS-AWF Katowice
800 m 2:01.90 Anna SABAT CWKS Resovia Rzeszów
1000 m 2:41.45 Sofia ENNAOUI MKL Szczecin
1500 m 4:07.04 Sofia ENNAOUI MKL Szczecin
3000 m 9:00.46 Paulina KACZYŃSKA WMLKS Pomorze Stargard
5000 m 15:53.11 Paulina KACZYŃSKA WMLKS Pomorze Stargard
10000 m 32:31.40 Katarzyna RUTKOWSKA KS Podlasie Białystok
Półmaraton 1:13:56 Karolina NADOLSKA MKL Toruń
Maraton 2:30:46 Karolina NADOLSKA MKL Toruń
3000 m prz 9:47.72 Alicja KONIECZEK WMLKS Nadodrze Powodowo
100 m pł 12.97 Karolina KOŁECZEK AZS UMCS Lublin
400 m pł K 55.84 Joanna LINKIEWICZ KS AZS AWF Wrocław
Wzwyż 1.83 Paulina BORYS SKLA Sopot
Tyczka 4.45 Justyna ŚMIETANKA AZS-AWF Warszawa
W dal 6.35 Angelika FAKA WKS Wawel Kraków
Trójskok 13.83 Anna JAGACIAK MICHALSKA OŚ AZS Poznań
Kula (4) 18.77 Paulina GUBA AZS UMCS Lublin
Dysk (1) 59.57 Daria ZABAWSKA KS Podlasie Białystok
Młot (4) 75.52 Anita WŁODARCZYK RKS Skra Warszawa
Oszczep (600) 66.53 Marcelina WITEK AML Słupsk
7-bój 5901 Adrianna SUŁEK CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Chód 10 km 47:04 Katarzyna ZDZIEBŁO LKS Stal Mielec
Chód 20 km 1:32:50 Katarzyna ZDZIEBŁO LKS Stal Mielec
zobacz więcej

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe: TENiT Żywiec