kalendarz imprez

Imprezy wkrótce

Rok 2018

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
26.04.2018 Dzień młodego miotacza Białystok I stadion
27.04.2018 Mityng otwarcia sezonu lekkoatletycznego Zielona Góra I stadion
28.04.2018 Mityng otwarcia sezonu ŚZLA 2018. Dzień miotacza Kielce I stadion
28.04.2018 Memoriał Wilhelma Nowickiego. Inauguracja sezonu 2018 Zgorzelec I stadion
28.04.2018 Mityng inauguracji sezonu Opole I stadion
28.04.2018 Mityng otwarcia Sezonu 2018 Poznań I stadion
28.04.2018 PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 metrów Łomża MM stadion MP
28.04.2018 Otwarte mistrzostwa MKS i UKS Złocieniec I stadion
01.05.2018 Mityngów rzutów Bojanowo I stadion
01.05.2018 Ogólnopolski mityng otwarcia sezonu Częstochowa I stadion
03.05.2018 Mityng z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go Maja Białystok MM stadion
03.05.2018 Ogólnopolski mityng otwarcia sezonu Słubice I stadion
05.05.2018
06.05.2018
2. IAAF Drużynowe Mistrzostwa Świata w Chodzie Sportowym Taicang /CHN/ MM chód sportowy
05.05.2018 Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny Wrocław I stadion
05.05.2018 Mityng otwarcia sezonu Ruda Śląska I stadion
05.05.2018 Otwarcie sezonu LA Lidzbark Warmiński I stadion
05.05.2018 Mityng otwarcia sezonu Białogard I stadion
06.05.2018 Mityng otwarcia sezonu - otwarte mistrzostwa Sieradza U18/U20 Sieradz I stadion
06.05.2018 10. Małopolski Memoriał Trenerów Kraków I stadion
06.05.2018 15. Otwarte Mistrzostwa Przemyśla Przemyśl I stadion
06.05.2018 Mityng okręgowy Poznań I stadion
06.05.2018 Mityng Otwarcia Sezonu Bydgoszcz I stadion
06.05.2018 Mityng lekkoatletyczny Aleksandrów Łódzki I stadion
09.05.2018 Mityng z okazji uchwalenia Konstytucji 3-go Maja Płońsk I stadion
09.05.2018 Akademickie mistrzostwa Wielkopolski Poznań I stadion
12.05.2018 I rzut ligi U16 / Grupa A Bielsko-Biała I stadion
12.05.2018 I rzut ligi U16 / Grupa B Gliwice I stadion
12.05.2018 Ogólnopolski mityng LA Toruń I stadion
12.05.2018 35. Memoriał J.Ponomarenki i R.Majewskiego (rzuty i skoki) Łęczyca I stadion
12.05.2018
13.05.2018
Wrocławska Olimpiada Młodzieży. Mistrzostwa Dolnego Śląska w wielobojach. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Wrocław I stadion DMP U20
12.05.2018
13.05.2018
Otwarte mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w wielobojach Warszawa (AWF) I stadion
12.05.2018
13.05.2018
Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego Warszawa (AWF) I stadion
12.05.2018 Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 i U20. Mistrzostwa województwa LZS. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Słupsk I stadion DMP U20
12.05.2018 60. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli Stalowa Wola I stadion
12.05.2018 Mityng Chrobrego i Ottona III Szprotawa I stadion
12.05.2018 11. Bieg Piastowski (Półmaraton Kruszwica-Inowrocław) Inowrocław bieg uliczny
12.05.2018 9. Memoriał Zdzisława Furmanka Kielce MM stadion
12.05.2018 1. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018 BIała Podlaska I stadion
12.05.2018 Mityng lekkoatletyczny Wyspiarza Świnoujście I stadion
13.05.2018 Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem". 3. Memoriał Edwarda Szklarczyka Sucha Beskidzka I stadion
13.05.2018 I mityng ŁOZLA Łódź I stadion DMP U20
15.05.2018 Testujemy Śląski Chorzów I stadion
16.05.2018 Okręgowa liga U16. I rzut Chojnice I stadion
16.05.2018 Mistrzostwa województwa LZS Olecko I stadion
18.05.2018 Lisek w domu. Mityng skoku o tyczce w Dusznikach Duszniki MM plener
18.05.2018 Wojewódzki festiwal sztafet U18 i U20 Gdańsk I stadion
19.05.2018 Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego U18, U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Kielce I stadion DMP U20
19.05.2018 Mityng lekkoatletyczny Aleksandrów Łódzki I stadion
19.05.2018
20.05.2018
Mistrzostwa Polski AZS 2018 Łódź (AZS) MM stadion
19.05.2018 Otwarte mistrzostwa Oleśnicy Oleśnica I stadion
19.05.2018 Mistrzostwa województwa opolskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Opole I stadion DMP U20
19.05.2018 Mistrzostwa województwa małopolskiego U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Kraków I stadion DMP U20
19.05.2018 Mistrzostwa województwa podkarpackiego U18. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Przemyśl I stadion DMP U20
19.05.2018 4. Memoriał Zygmunta Szelesta Warszawa (AWF) MM stadion
19.05.2018
20.05.2018
Mityng okręgowy Poznań I stadion
19.05.2018 PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegu na 10 000 metrów Ruda Śląska MM stadion MP
19.05.2018 2. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018. Regionalna Runda Elimincyjna DMP U20 Lublin I stadion DMP U20
19.05.2018 Mityng KL Iskra Białogard I stadion
19.05.2018 22. Puchar Europy w Biegu na 10 000m Londyn /GBR/ MM stadion PE
20.05.2018 1. Mityng na Rynku Kościuszki Białystok (Rynek Kościuszki) MM plener
20.05.2018 Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Częstochowa I stadion DMP U20
20.05.2018 Mistrzostwa województwa podkarpackiego U14 Stalowa Wola I stadion
20.05.2018 Otwarte mistrzostwa województwa podlaskiego U18 i U20 Łomża I stadion
20.05.2018 Mityng ogólnopolski. Mistrzostwa woj. U18 i U20. Regionalna Runda eliminacyjna DMP U20 Bydgoszcz I stadion DMP U20
20.05.2018 1. Memoriał Sławomira Rosłona Piaseczno MM stadion
26.05.2018
27.05.2018
Mistrzostwa województwa śląskiego U18, U20, S. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Częstochowa I stadion DMP U20
26.05.2018 Ogólnopolski mityng kwalifikacyjny "Gwdy" Piła I stadion
26.05.2018 Grand Prix Leszno Leszno I stadion
26.05.2018 Mistrzostwa Dolnego Śląska U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Jelenia Góra I stadion DMP U20
26.05.2018 Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem". 2. Otwarte Mistrzostwa Tarnowa. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Tarnów I stadion DMP U20
26.05.2018 Mistrzostwa Okręgu U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Sopot I stadion DMP U20
26.05.2018 13. Bieg Filipidesa Pasłęk bieg uliczny
26.05.2018 Mistrzostwa województwa podkarpackiego U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Stalowa Wola I stadion DMP U20
26.05.2018 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U20 i U18; II Mityng ŁOZLA Łódź I stadion
26.05.2018 Mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Lubawa / Ostruda I stadion
26.05.2018
27.05.2018
Akademickie Mistrzostwa Polski 2018 Lublin I stadion
26.05.2018 7. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 5 km / Irena Women's Run Warszawa (Agrykola) bieg uliczny MP
26.05.2018 8. Memoriał Marka Łuczyńskiego - mityng U16 Kozienice I stadion
26.05.2018 3. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Biała Podlaska I stadion DMP U20
26.05.2018 Mistrzostwa województwa U18, U20 Białogard I stadion
27.05.2018 Grand Prix Płońska w skokach Płońsk I stadion
27.05.2018 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Warszawa (Orzeł) I stadion DMP U20
27.05.2018 Mityng kwalifikacyjny. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Białystok I stadion DMP U20
27.05.2018 Mityng o uśmiech dziecka. Mistrzostwa woj. U10, U12, U14 Włocławek I stadion
27.05.2018 Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd Radom 2018 Radom MM stadion
27.05.2018 26. Bieg Fiata Bielsko-Biała bieg uliczny
29.05.2018 LOM. Finał U18 i U20 Zielona Góra I stadion
29.05.2018 18. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny Bydgoszcz MM stadion
01.06.2018
02.06.2018
PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach 2018 Suwałki MM stadion MP
02.06.2018 39. Memoriał F. Malanowskiego i 14. Memoriał Cz. Ząbeckiego. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Wrocław I stadion DMP U20
02.06.2018 17. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy Częstochowa I stadion
02.06.2018 Otwarte mistrzostwa województwa opolskiego U23. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Opole I stadion DMP U20
02.06.2018 Mityng ogólnopolski AK Anatol Cup Żary I stadion
02.06.2018 Mityng kwalifikacyjny POZLA. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Stalowa Wola I stadion DMP U20
02.06.2018 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego U16 Łódź I stadion
02.06.2018 31. Tyczka na Molo Sopot (Molo) MM plener
02.06.2018 Mityng kwalifikacyjny Białogard I stadion
03.06.2018 II rzut ligi U16 / Grupa B Chorzów I stadion
03.06.2018 II rzut ligi U16 / Grupa A Ruda Śląska I stadion
03.06.2018 Otwarte mistrzostwa Mazowsza U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Warszawa (Orzeł) I stadion DMP U20
03.06.2018 Memoriał im. Ludwika Szumlewskiego Łódź I stadion
05.06.2018 5. Międzynarodowy Łomżyński Mityng Lekkoatletyczny z okazji 600-lecia Łomży. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Łomża MM stadion DMP U20
06.06.2018 Okręgowa liga U16. II rzut Gdańsk I stadion
08.06.2018 64. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego Chorzów MM stadion
08.06.2018
10.06.2018
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18, U20, U23 Słubice MM stadion
09.06.2018 Mistrzostwa województwa śląskiego U16 Gliwice I stadion
09.06.2018 26. Mistrzostwa Polski Masters w Pięciobojach Toruń I stadion
09.06.2018 Mistrzostwa Dolnego Śląska U16 Zgorzelec I stadion
09.06.2018 Wojewódzki mityng kwalifikacyjny U18 i U20. Mistrzostwa województwa LZS. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Gdańsk I stadion DMP U20
09.06.2018 Mityng kwalifikacyjny Białystok MM stadion
09.06.2018 4. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018 Zamość, Krasnystaw I stadion
09.06.2018 18. Memoriał Henryka Guta Siedlce I stadion
09.06.2018 Mityng kwalifikacyjny KL Bałtyk Koszalin I stadion
10.06.2018 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 Warszawa (Orzeł) I stadion
10.06.2018 12. Otwarty Puchar Krakowa. 10. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkoatletyki Kraków (AWF) MM stadion
10.06.2018 Międzywojewódzki mecz U16 PDK-ŚL-ŚW-MŁP. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Kraków I stadion DMP U20
10.06.2018 Grand Prix Gliwic 2018 Gliwice MM stadion
10.06.2018 7. Ostródzki Półmaraton św. Jerzego Ostróda bieg uliczny
12.06.2018 10. Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna. Dysk Pomorski 2018 Gdańsk I stadion
13.06.2018 18. Memoriał Edwarda Listosa Wrocław MM stadion
14.06.2018 LOM. Finał U16 Słubice I stadion
15.06.2018 14. Mityng "O Różę Kutna" Kutno MM stadion
16.06.2018 Ogólnopolski mityng LA Toruń I stadion
16.06.2018
17.06.2018
Mistrzostwa Warszawy U18 i U20. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Warszawa (AWF) I stadion DMP U20
16.06.2018 Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Bielsko-Biała I stadion DMP U20
16.06.2018 46. Memoriał Józefa Żylewicza Gdańsk (AWFiS) MM stadion
16.06.2018 7. Otwarte Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 5 km / Bieg Ursynowa Warszawa (Ursynów) bieg uliczny MP
16.06.2018 15. Międzynarodowy Mityng Skoku o Tyczce im. Tadeusza Ślusarskiego Żary (Rynek) MM plener
16.06.2018 Mecz U-20 Czechy-Węgry-Polska-Słowenia-Słowacja do ustalenia /CZE/ MM stadion Mecz
16.06.2018 5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Lublin I stadion DMP U20
16.06.2018 Mityng KL Iskra II Białogard I stadion
16.06.2018 17. Mityng Beskidianathletic Bielsko-Biała I stadion
17.06.2018 Mityng lekkoatletyczny Aleksandrów Łódzki I stadion
17.06.2018 6. Mityng Wschodzący Białystok. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20 Białystok MM stadion DMP U20
17.06.2018 13. Opolski Festiwal Skoków Opole MM stadion
18.06.2018 Mistrzostwa województwa podkarpackiego U16 Przemyśl I stadion
20.06.2018 Goleniów Athletics Park Goleniów MM stadion
23.06.2018 Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny Wrocław I stadion
23.06.2018
24.06.2018
Wieloboje - kwalifikacje do OOM Warszawa (AWF) I stadion
23.06.2018 Mityng kwalifikacyjny Ruda Śląska I stadion
23.06.2018
25.06.2018
72. PZLA Mistrzostwa Polski U20 Włocławek MM stadion MP
23.06.2018 Złocieniecki mityng LA Złocieniec I stadion
23.06.2018 Międzywojewódzki mecz U16 PDK-SWK-POD-MŁP-LUB Zamość, Lublin I stadion
24.06.2018 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 Warszawa (AWF) I stadion
24.06.2018 15. Mistrzostwa Świata w Długodystansowym Biegu Górskim Karpacz MM bieg górski
29.06.2018 PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 km Łódź MM chód sportowy MP
30.06.2018
01.07.2018
35. PZLA Mistrzostwa Polski U23 Sieradz MM stadion MP
30.06.2018 3. Memoriał Bogusława Mierzejewskiego / II rzut ligi U16 / 6. Mityng LOZLA 2018 Puławy I stadion
30.06.2018 Mityng kwalifikacyjny II Białogard I stadion
01.07.2018 28. Międzynarodowy Bieg po Plaży "Jarosławiec 2018" Jarosławiec bieg przełajowy
01.07.2018 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 Warszawa (Orzeł) I stadion
01.07.2018 17. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich Skopje /MKD/ MM bieg górski ME
05.07.2018
08.07.2018
2. Mistrzostwa Europy U18 Győr /HUN/ MM stadion ME
07.07.2018 Mityng biegów lekkoatletycznych Lublin I stadion
08.07.2018 Mecz U-23 Czechy-Słowenia-Węgry-Polska Kraków MM stadion Mecz
08.07.2018 6. Festiwal Rzutów Kamili Skolimowskiej Władysławowo (Cetniewo) MM plener
10.07.2018
15.07.2018
17. IAAF Mistrzostwa Świata U20 Tampere /FIN/ MM stadion
14.07.2018 20. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy Białogard I stadion
14.07.2018
15.07.2018
Athletics World Cup 2018 Londyn /GBR/ MM stadion
20.07.2018 Kontrolne zawody lekkoatletyczne przed OOM Warszawa (AWF) I stadion
20.07.2018
22.07.2018
94. PZLA Mistrzostwa Polski Lublin MM stadion MP
21.07.2018 Ogólnopolski mityng wakacyjny Częstochowa I stadion
21.07.2018 Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny Chojnice I stadion
27.07.2018
29.07.2018
24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18 Chorzów (Stadion Śląski) MM stadion OOM
27.07.2018 21. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły Sopot MM stadion
07.08.2018
12.08.2018
24. Mistrzostwa Europy Berlin /GER/ MM stadion ME
15.08.2018 1. Memoriał Wiesława Maniaka Szczecin MM stadion
17.08.2018 20. Międzynarodowy Mityng im. Wł. Komara i T. Ślusarskiego Międzyzdroje (Promenada Gwiazd) MM plener
18.08.2018 Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny Chojnice I stadion
22.08.2018 9. Memoriał Kamili Skolimowskiej Chorzów MM stadion
25.08.2018 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka oraz zawody U16 o puchar Haliny Góreckiej Chorzów I stadion
25.08.2018 Mityng okręgowy UKS Achilles Leszno Leszno I stadion
25.08.2018 Mistrzostwa województwa U16 Szczecin I stadion
26.08.2018 40. Memoriał Grzegorza Duneckiego Toruń I stadion
26.08.2018 7. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2018 Zamość, Hrubieszów I stadion
29.08.2018 Mistrzostwa Okręgu U16 Sopot I stadion
31.08.2018 Mistrzostwa AZS U20 2018 Łódź (AZS) MM stadion
01.09.2018 Otwarte mistrzostwa Aleksandrowa U16 Aleksandrów Łódzki I stadion
01.09.2018 Mecz U16 Saksona-Dolny Śląsk-Kraj Liberecki Jabłoniec nad Nysą /CZE/ I stadion
01.09.2018 Otwarte mistrzostwa województwa U14, U16 i weteranów. Mityng LA Opole I stadion
01.09.2018 Wieczorny 5. Półmaraton Praski Warszawa (Praga) MM bieg uliczny
01.09.2018 Szukamy olimpijczyków - mityng U16 Radom I stadion
01.09.2018 8. Mityng LOZLA 2018 Zamość I stadion
02.09.2018 10. Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Aleksandrów Łódzki I stadion
02.09.2018 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 Warszawa (AWF) I stadion
02.09.2018 Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać mistrzem" Kraków I stadion
02.09.2018 Liga U16 woj. podkarpackiego - II rzut 2018 Przemyśl I stadion
02.09.2018 27. PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie Piła MM bieg uliczny MP
02.09.2018 Mityng KL Iskra III Białogard I stadion
04.09.2018 56. Mityng Winobrania Zielona Góra I stadion
05.09.2018 Mityng jubileuszowy TL Pogoń Ruda Śląska I stadion
08.09.2018
09.09.2018
3. IAAF Puchar Kontynentów Ostrawa /CZE/ MM stadion
08.09.2018
09.09.2018
11. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym Łyse MM bieg uliczny MP
08.09.2018
09.09.2018
PZLA Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 2018 regiony I stadion MMM
09.09.2018 Warszawska Liga Lekkoatletyczna 2018 Warszawa (AWF) I stadion
12.09.2018 III rzut ligi U16 / Grupa B Częstochowa I stadion
12.09.2018 III rzut ligi U16 / Grupa A Rybnik I stadion
12.09.2018 5. Memoriał Wiesława Murawskiego Sztum I stadion
13.09.2018 Mityng 20-lecia KKS Victoria Stalowa Wola I stadion
14.09.2018 29. Złota Mila Częstochowy. Międzynarodowy bieg uliczny Częstochowa bieg uliczny
15.09.2018 Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego U16 Staszów I stadion
15.09.2018 Mistrzostwa województwa małopolskiego U12, U14, U16 Tarnów I stadion
16.09.2018 Zawody lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego Warszawa (AWF) I stadion
16.09.2018 Wojewódzkie zakończenie sezonu. 5. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza Słupsk I stadion
16.09.2018 Memoriał Kazimierza Świerzowskiego Krosno I stadion
22.09.2018
23.09.2018
PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał J. Kusocińskiego Bełchatów MM stadion MP
23.09.2018 Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2018 Warszawa (Orzeł) I stadion
29.09.2018 Mistrzostwa Polski AZS w Półmaratonie 2018 Wieliczka MM bieg uliczny
29.09.2018
30.09.2018
Finał ligi U16. Jesienne wieloboje i mistrzostwa woj. śląskiego w sztafetach Chorzów I stadion
29.09.2018 Mistrzostwa województwa podkarpackiego w wielobojach Stalowa Wola I stadion
29.09.2018 37. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego Grudziądz bieg uliczny
29.09.2018 Mityng zakończenia sezonu Białogard I stadion
29.09.2018
30.09.2018
Jesienne wieloboje Zielona Góra I stadion
29.09.2018 Mityng zamknięcia sezonu lekkoatletycznego Zielona Góra I stadion
30.09.2018 Jesienne warszawskie zawody lekkoatletyczne Warszawa (Orzeł) I stadion
30.09.2018 43. Memoriał Aleksandra Moroza Kraków (AWF) I stadion
30.09.2018 40. PZU Maraton Warszawski Warszawa MM bieg uliczny
05.10.2018 16. Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina" Słubice I stadion
06.10.2018 Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym na 50 km (mężczyźni) Praga /CZE/ MM chód sportowy MP
07.10.2018 Otwarte mistrzostwa województwa podlaskiego w półmaratonie Augustów bieg uliczny
07.10.2018 7. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 10 km / Biegnij Warszawo 2018 Warszawa MM bieg uliczny MP
11.10.2018
17.10.2018
3. Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży U18 Buenos Aires /ARG/ MM stadion IOU18
14.10.2018 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza Poznań MM bieg uliczny
14.10.2018 5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski Kraków bieg uliczny
17.11.2018 PZLA Mistrzostwa Polski U23 w biegach przelajowych Namysłów bieg przełajowy MP
08.12.2018 3. Drużynowe Halowe Mistrzostwa Polski Masters Toruń (Arena Toruń) I hala
09.12.2018 25. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych Tilburg /NED/ bieg przełajowy ME

Rok 2019

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
01.03.2019
03.03.2019
35. Halowe Mistrzostwa Europy Glasgow /GBR/ MM hala ME
09.03.2019
10.03.2019
19. Puchar Europy w Rzutach Šamorín /SVK/ MM stadion PE
24.03.2019
30.03.2019
8. Halowe Mistrzostwa Świata Masters Toruń (Arena Toruń) I hala
30.03.2019 43. IAAF Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych Aarhus /DEN/ bieg przełajowy
04.05.2019
05.05.2019
4. IAAF World Relays Nassau /BAH/ MM stadion
18.05.2019 23. Puchar Europy w Biegu na 10 000m do ustalenia MM stadion PE
19.05.2019 13. Puchar Europy w Chodzie Sportowym Olita /LTU/ MM chód sportowy PE
06.07.2019 18. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich Zermatt /SUI/ MM bieg górski ME
06.07.2019
07.07.2019
2. Drużynowe Mistrzostwa Europy w Wielobojach do ustalenia MM stadion DME
11.07.2019
14.07.2019
12. Mistrzostwa Europy U23 Gävle /SWE/ MM stadion ME
18.07.2019
21.07.2019
25. Mistrzostwa Europy U20 Borås /SWE/ MM stadion ME
20.07.2019
28.07.2019
15. Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (EYOF) Baku /AZE/ MM stadion EYOF
09.08.2019
11.08.2019
8. Drużynowe Mistrzostwa Europy (superliga) Bydgoszcz MM stadion DME
09.09.2019
10.09.2019
Mecz Europa - Stany Zjednoczone Mińsk /BLR/ MM stadion Mecz
28.09.2019
06.10.2019
17. IAAF Mistrzostwa Świata Ad-Dauha /QAT/ MM stadion
08.12.2019 26. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych Lizbona /POR/ bieg przełajowy ME

Rok 2020

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
13.03.2020
15.03.2020
18. IAAF Halowe Mistrzostwa Świata Nankin /CHN/ MM hala
14.03.2020
15.03.2020
20. Puchar Europy w Rzutach do ustalenia MM stadion PE
16.05.2020 24. Puchar Europy w Biegu na 10 000m do ustalenia MM stadion PE
04.07.2020 19. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich do ustalenia MM bieg górski ME
16.07.2020
19.07.2020
3. Mistrzostwa Europy U18 Rieti /ITA/ MM stadion ME
24.07.2020
09.08.2020
32. Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio /JPN/ MM stadion IO
26.08.2020
30.08.2020
25. Mistrzostwa Europy Paryż /FRA/ MM stadion ME
13.12.2020 27. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych do ustalenia bieg przełajowy ME

Rok 2021

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
06.08.2021
15.08.2021
18. IAAF Mistrzostwa Świata Eugene /USA/ MM stadion

Rok 2024

Termin Nazwa Miejsce Klasa Rodzaj Ranga
02.08.2024
18.08.2024
33. Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż /FRA/ MM stadion IO

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko