Aktualności

The Champ Awards - nagroda dla PZLA

04-04-2018

Polski Związek Lekkiej Atletyki został wyróżniony w piątej edycji plebiscytu The Champ Awards! PZLA, w kategorii „sukces międzynarodowy” zostało docenione za triumf reprezentacji na ubiegłorocznych halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie.

Nagrodę w imieniu PZLA odebrał, z rąk znakomitego ongiś hokeisty Mariusza Czerkawskiego, wiceprezes Tomasz Majewski. Innym lekkoatletycznym akcentem plebiscytu było wyróżnienie dla Adama Kszczota w kategorii sportowy wzór roku – tutaj laureatem został dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz.


Tomasz Majewski odbierający wyróźnienie dla Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (foto: Agencka ABK Sport)

Zarówno zgłoszenia do plebiscytu, jak i eliminacje odbywały się drogą internetową. Zwycięzcy byli wyłonieni spośród nominowanych przez członków Jury, które składa się z wybitnych postaci związanych ze sportem i biznesem.

Założeniem i ideą przedsięwzięcia The Champ Awards, stworzonego przez agencję marketingu sportowego ABK Sport, jest rozwój i docenienie polskiego sportu, poprzez zwiększenie nakładów prywatnego i państwowego biznesu na programy upowszechniające kulturę fizyczną i sport. The Champ Awards odzwierciedla najważniejsze wydarzenia w minionym roku, a najlepsi, wzorem imprez sportowych na najwyższym poziomie, otrzymują wyróżnienia.

Maciej Jałoszyński / materiały ABK Sport

Nowsze informacje z kategorii Aktualności

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko