1979-06-18 - Grażyna Rabsztyn wyrównała wynikiem 12.48 swój własny rekord świata w biegu na 100 metrów przez płotki
1935-06-18 - Urodził się Czesław Cybulski - trener młociarzy, wychowawca Szymona Ziółkowskiego




Partnerzy

Ośrodki

Aktualności

Lavillenie vs. Lisek – tyczkarskie emocje na Kusym
2018-04-10
W historii światowej lekkoatletyki zaledwie kilku tyczkarzy pokonało wysokość 6 metrów – w tym...
The Champ Awards - nagroda dla PZLA
2018-04-04
Polski Związek Lekkiej Atletyki został wyróżniony w piątej edycji plebiscytu The Champ Awards! PZLA, w...
Time for Toruń - trwa walka o HME 2021
2018-03-27
Time for Toruń, czyli czas na Toruń – pod takim hasłem promowana jest polska kandydatura do organizacji...

Imprezy wkrótce

18.06.2018,   Przemyśl
I
Mistrzostwa województwa podkarpackiego U16
20.06.2018,   Goleniów
MM
Goleniów Athletics Park
23.06.2018 - 25.06.2018,   Włocławek
MM
72. PZLA Mistrzostwa Polski U20
23.06.2018 - 24.06.2018,   Warszawa (AWF)
I
Wieloboje - kwalifikacje do OOM
23.06.2018,   Zamość, Lublin
I
Międzywojewódzki mecz U16 PDK-SWK-POD-MŁP-LUB
23.06.2018,   Wrocław
I
Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny


Wyniki

08.04.2018 Dębno
25.03.2018 Warszawa
24.03.2018 Dudince /SVK/
24.03.2018 Walencja /ESP/
19.03.2018 Madryt /ESP/
18.03.2018 Gdynia
17.03.2018 Żagań
01.03.2018 Birmingham /GBR/
17.02.2018 Toruń (Arena Toruń)
15.02.2018 Toruń (Arena Toruń)

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
100 m 10.23 Przemysław SŁOWIKOWSKI
200 m 21.01 Dominik KOPEĆ
400 m 45.15 Karol ZALEWSKI
800 m 1:45.41 Marcin LEWANDOWSKI
1000 m 2:21.44 Adam CZERWIŃSKI
1500 m 3:39.76 Michał ROZMYS
3000 m 8:11.37 Robert GŁOWALA
5000 m 14:18.75 Robert GŁOWALA
10000 m 28:56.81 Tomasz GRYCKO
Półmaraton 1:03:17 Arkadiusz GARDZIELEWSKI
Maraton 2:12:43 Błażej BRZEZIŃSKI
3000 m prz 8:32.39 Krystian ZALEWSKI
110 m pł 13.42 Damian CZYKIER
400 m pł 50.30 Patryk DOBEK
Wzwyż 2.27 Maciej GRYNIENKO
Tyczka 5.85 Piotr LISEK
W dal 7.95 Tomasz JASZCZUK
Trójskok 16.48 Karol HOFFMANN
Kula (7.26) 21.97 Michał HARATYK
Dysk (2) 65.15 Robert URBANEK
Młot (7.26) 81.45 Wojciech NOWICKI
Oszczep (800) 83.34 Marcin KRUKOWSKI
10-bój 7921 Paweł WIESIOŁEK
Chód 10 km 40:22 Dawid TOMALA
Chód 20 km 1:23:22 Artur BRZOZOWSKI
Chód 50 km 3:48.22 Rafał AUGUSTYN
Konkurencja Wynik Kobiety
100 m 11.30 Ewa SWOBODA
200 m 23.27 Martyna KOTWIŁA
400 m 51.05 Justyna ŚWIĘTY-ERSETIC
800 m 2:01.90 Anna SABAT
1000 m 2:41.45 Sofia ENNAOUI
1500 m 4:07.04 Sofia ENNAOUI
3000 m 9:00.46 Paulina KACZYŃSKA
5000 m 15:53.11 Paulina KACZYŃSKA
10000 m 32:31.40 Katarzyna RUTKOWSKA
Półmaraton 1:13:56 Karolina NADOLSKA
Maraton 2:30:46 Karolina NADOLSKA
3000 m prz 9:47.72 Alicja KONIECZEK
100 m pł 12.97 Karolina KOŁECZEK
400 m pł K 55.84 Joanna LINKIEWICZ
Wzwyż 1.83 Paulina BORYS
Tyczka 4.45 Justyna ŚMIETANKA
W dal 6.35 Angelika FAKA
Trójskok 13.83 Anna JAGACIAK MICHALSKA
Kula (4) 18.77 Paulina GUBA
Dysk (1) 59.57 Daria ZABAWSKA
Młot (4) 75.52 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 66.53 Marcelina WITEK
7-bój 5901 Adrianna SUŁEK
Chód 10 km 47:04 Katarzyna ZDZIEBŁO
Chód 20 km 1:32:50 Katarzyna ZDZIEBŁO
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko